Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 2.670.144 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<

RouterBOARD 953GS-5HnT-RP alaplap Level 5

Termékadatok
Cikkszám:
RB953GS-5HnT-RP
Rövid leírás:

Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben!

Nagyteljesítményű router alaplap integrált 5 GHz-es 3x3 MIMO rádióval, 3 Gigabit ethernet porttal, 2 SFP porttal, 2 miniPCI-express szlottal.

- MiroTikOS Level 5 licenc

- Scorpion 720 MHz CPU

- 3x Gigabit ethernet port

- Atheros QCA9558 802.11a/n 3x3 MIMO rádió

- 2x SFP port

- 2x miniPCI-express szlot

Termékleírás
- 128MB DDR2 RAM memória
 
- 1x USB port
 
- 2x SIM szlot
 
- 1x DB9 RS232C soros port
 
Az eszközön 3 darab RP-SMA aljzat található.
 
Megtáplálási lehetőségek:
 
- Passzív POE-n keresztül (Ether1 port): 8...30V DC
- DC tápcsatlakozón keresztül: 8...30V DC
 
Figyelem! Gyártói közlemény: az alaplap működése során fellépő LAN port hiba nem garanciális hiba. A jelenséget villámcsapás vagy túlfeszültség okozza. A  probléma elkerüléséhez az összeállított berendezések szakszerű földelése és ethernet túlfesz védelem alkalmazása ajánlott.
 
 
 
Ajánlott termékek:
 
Ubiquiti 24V 24Watt DC tápegység + POE 
 
RouterBOARD Low-cost Gigabit POE injektor
 
MikroTik 24V 40Watt DC tápegység + tápkábel (24HPOW)
 
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
 
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)