Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 1.042.157 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<
Kapcsolat: +36-53-571-114 | info@wireless-bolt.hu
Wireless-Bolt Nagykereskedés

RouterBOARD 922UAGS-5HPacD alaplap, Level 4

Termékadatok
Cikkszám:
RB922UAGS-5HPacD
Rövid leírás:

Nagy teljesítményű alaplap bázisállomáshoz, integrált 5GHz-es 802.11ac rádióval, SFP, USB, Gigabit Ethernet porttal, miniPCI-expressz, SIM foglalattal.

 
Termékleírás
- 802.11ac szabvány támogatás
- Max. 540Mbit adatátvitel 
- 1x SFP port, 1x Gigabit Ethernet port, 1x USB 2.0 port 
- 1x MiniPCIe szlot SIM foglalattal (3G/4G modemhez) 
- 2x MMCX koax csatlakozó
- MikroTik LEVEL 4, Wireless AP 
- QCA9557 720MHz network CPU 
- 128MB DDR2 RAM memória 
- Integrált QCA9882 5GHz 802.11ac rádió 
- Tápigény: passzív POE (8-30V DC) az Ether1 porton 
- Max. teljesítmény felvétel: 17 Watt
 
 
Figyelem! Gyártói közlemény: az alaplap működése során fellépő LAN port hiba nem garanciális hiba. A jelenséget villámcsapás vagy túlfeszültség okozza. A probléma elkerüléséhez az összeállított berendezések szakszerű földelése és ethernet túlfesz védelem alkalmazása ajánlott.
 
 
Ajánlott termék:
 
Az RouterBoard 922-es alaplap kültéri, fémtokozott változatának neve NetMetal 5 (cikkszám: RB922UAGS-5HPacD-NM)
Kapcsolódó termékek
 MikroTik 24V 60Watt DC tápegység + tápkábel (24HPOW)
Nagyteljesítményű tápegység bármelyik RouterBOARD alaplaphoz. Több miniPCI kártyával felszerelt, nagyteljesítményű alaplapokhoz ajánlott. EU tápkábel tartozék.
Részletek
Beltéri ház RouterBOARD 433 sorozathoz (CA433U)
- Beltéri alu ház RB433 sorozatú alaplapokhoz - 3 db N aljzatos pigtailhez vagy ACSWI dipol omni antennához előfúrva
Részletek
R11e-LTE6 miniPCI-e LTE modul
2G/3G/4G/LTE miniPCI-e kártya 1/2/3/5/7/8/12/17/20/25/26/38/39/40/41n csatornák támogatásával.
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
- Típus: S-31DLC20D - Single-mode (mono módus) - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 20 km - Csatlakozó: LC
Részletek
TwistPort adapter RouterBOARD-hoz
- Fémház- TwistPort- 2 x MMCX csatlakozó
Részletek