Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 2.461.450 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<
Kapcsolat: +36-53-571-114 | info@wireless-bolt.hu
Wireless-Bolt Nagykereskedés

Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 1M

Termékadatok
Cikkszám:
LCLCOM4DX3MM1M
Rövid leírás:

- Szerelt Optikai patch kábel
- LC-LC duplex csatlakozóval
- 50/125um multimódusú OM4 kábel
- 1m hosszú
- 3mm átmérő

Termékleírás