Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 5.050.722 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<

Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m

Termékadatok
Cikkszám:
LCLCSMDX3MM10M
Rövid leírás:

- Szerelt Optikai patch kábel
- LC-LC duplex csatlakozóval
- 9/125um monomódusú
- 10m hosszú
- 3mm átmérő

Termékleírás