Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 6.795.905 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<

Toldók

E2000/APC toldó SM
- E2000/APC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Részletek
LC toldó MM duplex
- LC-LC duplex multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Részletek
LC toldó SM duplex
- LC-LC duplex monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode Duplex
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode Duplex OM3
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode szimplex OM3
- SC-SC multimódusú szimplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Részletek
Optikai toldó SC SingleMode duplex
- SC-SC monomódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Részletek
SC toldó MM szimplex
- SC-SC multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Részletek
SC toldó SM szimplex
- SC-SC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Részletek
SC/APC toldó SM duplex
SC/APC optikai toldó, monomódus, duplex.
Részletek
SC/APC toldó SM szimplex
SC/APC optikai toldó, monomódus, szimplex.  
Részletek
ST toldó MM
- ST-ST multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Részletek
ST toldó SM
- ST-ST monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Részletek