Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 4.564.915 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<
Kapcsolat: +36-53-571-114 | info@wireless-bolt.hu
Wireless-Bolt Nagykereskedés

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-PC

Termékadatok
Cikkszám:
CCR1009-7G-1C-PC
Rövid leírás:

Asztali, vagy rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 9 magos CPU-val, passzív hűtéssel.

- 9 mag, 1000 MHz magonként
- 7x Gigabit Ethernet port
- 1x SFP/Ethernet combo port
- 1GB RAM memória

Termékleírás

- 1x DB9 RS232C soros port
- 1x microUSB port
- POE megtáplálási lehetőség (14-57V)
- Redundáns megtáplálási lehetőség (külső DC tápegység és/vagy POE)
- Aluház, rack fül, 24V 2.5A DC tápegység, USB kábel tartozék
- MikroTik RouterOS Level 6 licenc
- Max. fogyasztás: 30 Watt

Figyelem! Gyártói közlemény: az alaplap működése során fellépő LAN port hiba nem garanciális hiba. A jelenséget villámcsapás vagy túlfeszültség okozhatja. A probléma elkerüléséhez az összeállított berendezések szakszerű földelése és ethernet túlfesz védelem alkalmazása ajánlott.

 

Ajánlott termékek:

SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
SFP modul pár (S-35/53LC20D)
SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter (S+DA0001)
SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter (S+DA0003)