Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 4.564.915 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<
Kapcsolat: +36-53-571-114 | info@wireless-bolt.hu
Wireless-Bolt Nagykereskedés

Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

Termékadatok
Cikkszám:
CCR1016-12S-1S+
Rövid leírás:

Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben!

Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 16 magos CPU-val, 12 darab SFP és 1 darab SFP+ (10Gbit) porttal.

2 év garancia

- Tilera Tile-Gx16 network CPU
- 16 mag, 1200 MHz magonként
- 12x SFP port
- 1x SFP+ (10Gbit) port
- 2GB SODIMM DDR3 RAM memória

Termékleírás

- 1x DB9 RS232C soros port
- 1x micoUSB port
- 1x microSD szlot
- LCD kijelző
- MikroTik RouterOS Level 6 licenc
- Max. fogyasztás 44 Watt

Az eszközt redundáns tápegységgel, 2 darab tápkábellel és 1 darab RJ45 SFP réz modullal (S-RJ01) együtt szállítjuk. 

 
Ajánlott termékek:
 
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter (S+DA0001)
SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter (S+DA0001)