Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 382.491 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<
Kapcsolat: +36-53-571-114 | info@wireless-bolt.hu
Wireless-Bolt Nagykereskedés

SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)

Termékadatok
Cikkszám:
S-85DLC05D
Rövid leírás:

- Típus: S-85DLC05D

- Multi-mode
- 1.25G SFP transceiver
- Switch vagy router SFP portjába
- Hullámhossz: 850 nm
- Átviteli táv max 550 m
- Csatlakozó: LC

Termékleírás

Az alábbi termékekhez kiválóan alkalmazható:

Cloud Core Router CCR1009-8G-1S
Cloud Core Router CCR1009-8G-1S-1S+
Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+
Cloud Core Router CCR1036-12G-4S
Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM
Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM
Cloud Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN wireless switch
Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN wireless switch
Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-IN desktop switch
Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-RM rackmount switch
Cloud Router Switch CRS210-8G-2S+IN desktop
Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN desktop
Cloud Router Switch CRS226-24G-2S+IN desktop switch
Cloud Router Switch CRS226-24G-2S+RM Rackmount switch
RouterBOARD 260GS SOHO switch
RouterBOARD 260GSP SOHO POE switch
RouterBOARD 2011iLS-IN router, Level 4
RouterBOARD 2011UiAS-IN router, Level 5
RouterBOARD 2011UiAS-2HnD-IN wireless router, Level 5
RouterBOARD 2011UiAS-RM Rackmount router, Level 5)