Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 3.859.636 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<

SFP modul

MikroTik SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Részletek
MikroTik SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Részletek
Mikrotik SFP/SFP+ direkt kábel 5 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Részletek
QSFP+ direkt kábel 1 méter, 40G, MikroTik
Költséghatékony megoldás rövid távolságú QSFP+ portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy…
Részletek
QSFP+ modul Q+85MP01D (multi, 40G)
QSFP+ modul 4 független, full duplex 10Gbps-es csatornával, 40Gbps aggregált sebességgel
Részletek
RJ45 SFP 10/100/1000Mbit réz modul
Az S-RJ01 egy olyan modul, amit SFP portba illesztve egy hagyományos réz RJ45, Gigabit ethernet portot kapunk. Kompatibilis a legtöbb Gigabit SFP porttal ellátott eszközzel. Nem kompatibilis a CRS226 és CRS210 modellek SFP+ (10G) portjaival.
Részletek
RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5/5/10G réz modul
Az S+RJ10 egy olyan modul, amit SFP+ portba illesztve egy hagyományos réz RJ45, Gigabit ethernet portot kapunk. CSAK SFP+ PORTBAN HASZNÁLHATÓ! - Marvell 88X3310P chipset- 10 Mbps, 100 Mbps, 1 Gbps, 2.5 Gbps, 5 Gbps, 10 Gbps- Maximum 200…
Részletek
SFP GPON ONU modul
Passzív optikai, Gigabites végpont modul. - Sebesség: 1244Mb/s downstream and 2488Mb/s upstream- Simplex SC csatlakozó- Mono módus (SM)
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
- Típus: S-31DLC20D - Single-mode (mono módus) - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 20 km - Csatlakozó: LC
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-35LC20D, a másik oldalra S-53LC20D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router…
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Részletek
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+31DLC10D- Single-mode (mono módus)- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: Dual LC
Részletek
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S+23LC10D, a másik oldalra S+32LC10D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 10G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router SFP…
Részletek