Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 714.168 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<

SFP modul, multi

QSFP+ modul Q+85MP01D (multi, 40G)
QSFP+ modul 4 független, full duplex 10Gbps-es csatornával, 40Gbps aggregált sebességgel
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Részletek
Ubiquiti SFP modul UF-MM-1G (multi, 1G)
- Típus: UF-MM-1G- Multi-mode- 1.25G SFP- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UF-MM-10G (multi, 10G)
- Multi-mode- 10G SFP+- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: RX/TX 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Részletek