Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 382.491 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<
Kapcsolat: +36-53-571-114 | info@wireless-bolt.hu
Wireless-Bolt Nagykereskedés

Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM 1U rack

Termékadatok
Cikkszám:
CRS317-1G-16S+RM
Rövid leírás:

MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott rackbe szerelhető Dual-Boot-os switch. A Dual Boot lehetővé teszi hogy induláskor kiválaszthassuk, hogy az egyszerű, tipikus switch képességeket szeretnénk használni vagy a routing funkciókat. 16 darab SFP+ és 1 darab 10/100/1000Mbps sebességű ethernet porttal rendelkezik.

2 év garancia

Termékleírás

- 16x SFP+ port
- 1x 10/100/1000 Mbps ethernet port
- 98DX8216B0-BRR4C000 800MHz dupla magos Switch chip
- 1GB RAM
- MikroTik Dual Boot SwitchOS vagy RouterOS
- Dupla (redundáns) 100-240Voltos megtáplálás
- Passzív hűtés
- 42 Watt fogyasztás
- Mikrotik Level 6


Ajánlott termékek:

SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
SFP modul 1.25G Single Mode (S-31DLC20D)
SFP modul pár (S-35/53LC20D)
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter (S+DA0001)
SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter (S+DA0001)

Kapcsolódó termékek
MikroTik 24V 2.5A belső tápegység CCR, CRS-hez
Mikrotik 2.5 Amperes belső tápegység Cloud Core Router-hez vagy Cloud Router Switch-hez.
Részletek