Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 2.981.983 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<
Kapcsolat: +36-53-571-114 | info@wireless-bolt.hu
Wireless-Bolt Nagykereskedés

Keresés - átalak

MikroTik 48V - 24V Gigabit POE Converter (átalakító)
A 48/24V átalakító segítségével az átlagosnál hosszabb ethernet kábelen keresztül táplálhatunk meg olyan POE képes eszközöket, amelyek 24 V-os a…
Részletek
RocketDish - AirFiber X parabola konverter
Az átalakító segítségével az airFiber AF-5X rádió használhatóvá válik a RocketDish RD-5G30 vagy RD-5G34 parabolával.
Részletek
RouterBOARD 11 PCI - MiniPCI adapter (átalakító)
- MiniPCI v1.0 és PCI v2.1, v2.2 standard - Segítségével miniPCI kártyát lehet álló PCI foglaltba helyezni
Részletek
TP-Link MC100CM 100Mbps médiakonverter (Multi-Mode)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-DuplexHullámhossz: 850 nm Átviteli táv max. 2 km Optikai kabel: 50/125 multi-modeCsatlakozó: SC, RJ45…
Részletek
TP-Link MC110CS 100Mbps médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-DuplexHullámhossz: 1310 nm Átviteli táv max 20/40/60 km Optikai kabel: 9/125 single-modeCsatlakozó: SC, RJ45…
Részletek
TP-Link MC111CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC111CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon- A kábel másik végére az MC112CS kell- Max sebesség 100Mbps Full-Duplex- Hullámhossz: TX:…
Részletek
TP-Link MC112CS 100 Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC112CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon- A kábel másik végére az MC111CS kell- Max sebesség 100Mbps Full-Duplex- Hullámhossz: RX:…
Részletek
TP-Link MC200CM Gigabit médiakonverter (MM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Csak Gigabites Ethernet portra csatlakoztatható!- Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 0,5 km -…
Részletek
TP-Link MC210CS Gigabit 1Gbps médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. Single-mode (monomódusú) - Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex- Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max. 15 km - Optikai kabel: 9/125…
Részletek
TV antennaaljzat (IEC) - F aljzat átalakító
- TV antennaaljzat (IEC) - F aljzat átalakító - Fém
Részletek