Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 2.981.983 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<
Kapcsolat: +36-53-571-114 | info@wireless-bolt.hu
Wireless-Bolt Nagykereskedés

Keresés - SFP modul 10G

EdgeSwitch  8 port 150W Gigabit POE switch
Menedzselhető, 8 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 10Gbps adatáteresztő képesség- 8x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 150…
Részletek
EdgeSwitch 16 XG  12+4 port 10G switch, Rack
Menedzselhető, 12 darab SFP+ és 4 darab 10 Gigabites ethernet porttal. - Max 160Gbps adatáteresztő képesség- 12x SFP+ port (modul nélkül)- 4x 10 Gigabit ethernet port- Max. teljesítmény felvétel 36 Watt- Rack-be szerelhető
Részletek
QSFP+  direkt kábel 4x10G SFP+ 3 méter, MikroTik
Költséghatékony megoldás rövid távolságú QSFP+ és SFP+ portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen…
Részletek
QSFP+ modul Q+85MP01D (multi, 40G)
QSFP+ modul 4 független, full duplex 10Gbps-es csatornával, 40Gbps aggregált sebességgel
Részletek
RJ45 SFP 10/100/1000Mbit réz modul
Az S-RJ01 egy olyan modul, amit SFP portba illesztve egy hagyományos réz RJ45, Gigabit ethernet portot kapunk. Kompatibilis a legtöbb Gigabit SFP porttal ellátott eszközzel. Nem kompatibilis a CRS226 és CRS210…
Részletek
RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5/5/10G réz modul
Az S+RJ10 egy olyan modul, amit SFP+ portba illesztve egy hagyományos réz RJ45, Gigabit ethernet portot kapunk. CSAK SFP+ PORTBAN HASZNÁLHATÓ! - Marvell 88X3310P chipset- 10 Mbps, 100 Mbps, 1 Gbps, 2.5 Gbps, 5 Gbps, 10…
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 modul XS+31LC10D (mono, 25G, 10km)
- Gyártó: MikroTik- Típus: XS+31LC10D- Single-mode (mono módus)- 1G / 10G / 25G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP / SFP+ / SFP28 portjába- Hullámhossz: 1310 nm- Átviteli táv max 10 km-…
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC 2…
Részletek
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S+23LC10D, a másik oldalra S+32LC10D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a…
Részletek
Ubiquiti RJ45 SFP 10G réz modul
Az UF-RJ45-10G egy olyan modul, amit SFP+ portba illesztve egy hagyományos réz RJ45, 10 Gigabit ethernet portot kapunk.
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul pár UF-SM-10-S (single, 10G, kék+piros)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1270nm (kék), a másik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1330nm (sárga). WDM technológia segítségével egyetlen szálon…
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UF-MM-10G (multi, 10G)
- Multi-mode- 10G SFP+- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: RX/TX 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UF-SM-10G (mono, 10G)
- Gyártó: Ubiquiti- Típus: UF-SM-10G- Single-mode (mono módus)- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó:…
Részletek
UniFiSwitch  8 port 150W Gigabit POE switch
JELENLEG NEM KAPHATÓ! Menedzselhető, 8 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 10Gbps adatáteresztő képesség- 8x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max.…
Részletek
UniFiSwitch 24 port PRO Gigabit switch Gen2
JELENLEG NEM KAPHATÓ! Menedzselhető, 24 portos, Gigabites switch 2 darab 10Gbps SFP+ porttal. - 24x Gigabit Ethernet port- 2x 10Gbps SFP+ port (modul nélkül)- Link aggregáció- Színes érintőkijelző-…
Részletek