Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 5.171.885 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<
Kapcsolat: +36-53-571-114 | info@wireless-bolt.hu
Wireless-Bolt Nagykereskedés

Keresés - UF-MM-10G

Ubiquiti SFP+ modul UF-MM-10G (multi, 10G)
- Multi-mode- 10G SFP+- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: RX/TX 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Részletek