Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 382.369 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<
Kapcsolat: +36-53-571-114 | info@wireless-bolt.hu
Wireless-Bolt Nagykereskedés

Keresés - UF-MM-1G

Ubiquiti SFP modul UF-MM-1G (multi, 1G)
- Típus: UF-MM-1G- Multi-mode- 1.25G SFP- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Részletek