Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 3.508.461 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<
Kapcsolat: +36-53-571-114 | info@wireless-bolt.hu
Wireless-Bolt Nagykereskedés

Keresés - c20

BAND-IT C202 pántoló szalag 6,35mm 30,5m papírdobozban
- BAND-IT 201 típusú rozsdamentes acél szalag - Felhasználható tömlőbilincsekhez, csövekhez, jelzőtáblákhoz stb., különösen ott, ahol erős szorítás…
Részletek
BAND-IT C203 pántoló szalag 9,53mm 30,5m papírdobozban
- BAND-IT 201 típusú rozsdamentes acél szalag - Felhasználható tömlőbilincsekhez, csövekhez, jelzőtáblákhoz stb., különösen ott, ahol erős szorítás…
Részletek
BAND-IT C204 pántoló szalag 12,7mm 30,5m papírdobozban
- BAND-IT 201 típusú rozsdamentes acél szalag - Felhasználható tömlőbilincsekhez, csövekhez, jelzőtáblákhoz stb., különösen ott, ahol erős szorítás…
Részletek
BAND-IT C205 pántoló szalag 15,88mm 30,5m papírdobozban
- BAND-IT 201 típusú rozsdamentes acél szalag - Felhasználható tömlőbilincsekhez, csövekhez, jelzőtáblákhoz stb., különösen ott, ahol erős szorítás…
Részletek
BAND-IT C206 pántoló szalag 19,05mm 30,5m papírdobozban
- BAND-IT 201 típusú rozsdamentes acél szalag - Felhasználható tömlőbilincsekhez, csövekhez, jelzőtáblákhoz stb., különösen ott, ahol erős szorítás…
Részletek
BAND-IT C252 záró C202 típusú pántoló szalaghoz
- Erős záró C202-es típusú szalaghoz- Szélesség: 1/4" (6,35mm)
Részletek
BAND-IT C253 záró C203 típusú pántoló szalaghoz
- Erős záró C203 és C203Y-es típusú szalaghoz- Szélesség: 3/8" (9,53mm)
Részletek
BAND-IT C254 záró C204 típusú pántoló szalaghoz
- Erős záró C204 és C204B-es típusú szalaghoz- Szélesség: 1/2" (12,70mm)
Részletek
BAND-IT C255 záró C205 típusú pántoló szalaghoz
- Erős záró C205 és C205G-es típusú szalaghoz- Szélesség: 5/8" (15,88mm)
Részletek
BAND-IT C256 záró C206 típusú pántoló szalaghoz
- Erős záró C206 és C206R-es típusú szalaghoz- Szélesség: 3/4" (19,05mm)
Részletek
METZ H023 Átfeszítő horog nagy átm. köroszlopra
- Alkalmas kábel, sodrony, forgalmi lámpa, stb. átfeszítésére- A horogba akasztható csatlakozószem max. átmérője: 18 mm- Kör vagy 45 mm-ig négyszögoszlopra-…
Részletek
METZ TR080 kis univerzális alu tartó rozsdamentes acél csappal
- Univerzális tartó rozsdamentes acél csappal- Ajánlott szalagok: C203-C206- lemezvastagság 2mm
Részletek
METZ TR145 univerzális alumínium tartó rozsdamentes csappal
- Univerzális tartó rozsdamentes acél csappal- Ajánlott szalagok: M923,M926 és C203-C206- lemezvastagság 2mm
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode, 20km (S-31DLC20D)
- Típus: S-31DLC20D 2 év garancia - Single-mode (mono módus) - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 20 km - Csatlakozó: LC
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-35LC20D, a másik oldalra S-53LC20D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a…
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-45/54LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-45LC80D, a másik oldalra S-54LC80D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a…
Részletek
TP-Link Archer C20 AC750 dual band wireless router
Támogatja a következő generációs 802.11ac Wi-Fi szabványt. Egyidejű 2,4GHz 300Mbps, és 5GHz 433Mbps kapcsolat, összeségében 733Mbps sebességű vezeték nélküli hálózatok sugárzása. 2 év garancia.
Részletek
TP-Link MC200CM Gigabit médiakonverter (MM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Csak Gigabites Ethernet portra csatlakoztatható!- Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 0,5 km -…
Részletek
TP-Link OC200 Omada Cloud Controller
Dedikált Omada Cloud Controller az Omada rendszerhez. Felhőhöz csatlakozva lehetővé teszi, hogy távolról is hozzáférésünk legyen a TP-Link Omada rendszerét alkotó…
Részletek