Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 2.937.805 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<
Kapcsolat: +36-53-571-114 | info@wireless-bolt.hu
Wireless-Bolt Nagykereskedés

Keresés - lc lc sm duplex

Optikai patch kábel E2000/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel E2000/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel E2000/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 3m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 3m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel E2000/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - LC-LC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-LC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel ST-LC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-LC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Részletek
Optikai patch LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 3m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 3m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch SC/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch SC/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch SC/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 3m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 3m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch SC/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 3m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 3m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai toldó LC/UPC SingleMode SM  DX duplex
- LC-LC duplex monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UF-SM-10G (mono, 10G)
- Gyártó: Ubiquiti- Típus: UF-SM-10G- Single-mode (mono módus)- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó:…
Részletek