Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 4.876.688 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<
Kapcsolat: +36-53-571-114 | info@wireless-bolt.hu
Wireless-Bolt Nagykereskedés

Keresés - mm sc

Aeotec Range Extender 6 Z-Wave Plus Gen5
Az Aeotec Range Extender kiterjeszti Z-Wave okosotthon-központunk hatótávolságát, hogy akár pincéből, padlásról, garázsból is tudjuk a csatlakoztatott eszközeinket…
Részletek
BAND-IT C202 pántoló szalag 6,35mm 30,5m papírdobozban
- BAND-IT 201 típusú rozsdamentes acél szalag - Felhasználható tömlőbilincsekhez, csövekhez, jelzőtáblákhoz stb., különösen ott, ahol erős szorítás szükséges.- EASY SCALE szabadalmaztatott mérőosztás a szalagba nyomva,…
Részletek
BAND-IT C203 pántoló szalag 9,53mm 30,5m papírdobozban
- BAND-IT 201 típusú rozsdamentes acél szalag - Felhasználható tömlőbilincsekhez, csövekhez, jelzőtáblákhoz stb., különösen ott, ahol erős szorítás szükséges.- EASY SCALE szabadalmaztatott mérőosztás a szalagba nyomva,…
Részletek
BAND-IT C204 pántoló szalag 12,7mm 30,5m papírdobozban
- BAND-IT 201 típusú rozsdamentes acél szalag - Felhasználható tömlőbilincsekhez, csövekhez, jelzőtáblákhoz stb., különösen ott, ahol erős szorítás szükséges.- EASY SCALE szabadalmaztatott mérőosztás a szalagba nyomva,…
Részletek
BAND-IT C205 pántoló szalag 15,88mm 30,5m papírdobozban
- BAND-IT 201 típusú rozsdamentes acél szalag - Felhasználható tömlőbilincsekhez, csövekhez, jelzőtáblákhoz stb., különösen ott, ahol erős szorítás…
Részletek
BAND-IT C206 pántoló szalag 19,05mm 30,5m papírdobozban
- BAND-IT 201 típusú rozsdamentes acél szalag - Felhasználható tömlőbilincsekhez, csövekhez, jelzőtáblákhoz stb., különösen ott, ahol erős szorítás szükséges.- EASY SCALE szabadalmaztatott mérőosztás a szalagba nyomva,…
Részletek
MMCX csatlakozó RG174 krimpelhető
- MMCX CARD dugó (Cisco, Senao, EnGenius, SuperRange kártyákhoz) - 90 fokos, lengő - aranyozott - RG174-es kábelhez - krimpelős
Részletek
NDR-TM Krimpelhető érintkező NSR-xx-hez raszter: 2.54
- aljzatok csatlakoztatásához - HT-225D krimelő szerszámmal szerelhető- egyedi méretű és elrendezésű kábelekhez
Részletek
Optikai patch kábel SC-LC duplex 50/125um OM2 (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-LC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Részletek
Optikai patch kábel SC-SC duplex 50/125um OM2 (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-SC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-LC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-SC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Részletek
Optikai patch kábel ST-SC duplex 50/125um OM2 (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-SC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode MM OM2 Duplex
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode MM OM2 szimplex
- SC-SC multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Részletek
Optikai toldó SC/UPC MultiMode MM OM3 DX duplex
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Részletek
Optikai toldó SC/UPC MultiMode MM OM3 SX szimplex
- SC-SC multimódusú szimplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Részletek
RouterBOARD Disc Lite5 AC kliens Level 3
AC szabványos, nagy antenna nyereségű kompakt eszköz. Gyorsan, könnyen felszerelhető. 5 GHz-es pont-pont vagy pont-multipont összeköttetésekhez kliensként alkalmazható. - 1x Gigabit Ethernet port- Beépített 21dBi dupla pol. antenna-…
Részletek