Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 2.981.983 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<
Kapcsolat: +36-53-571-114 | info@wireless-bolt.hu
Wireless-Bolt Nagykereskedés

Keresés - pigta

 Jirous JSH-300 fém szerelőlap JE/JR-300-hoz
Jirous JE-300 és JR-300 típusú kültéri házakhoz. RouterBOARD alaplapokhoz előkészített rögzítési pontok. N aljzatos és RPSMA aljzatos pigtailekhez előfúrva (10-10 furat). További képek a gyártó oldalán.
Részletek
802.11b 300mW PCI adapter + MMCX - N aljzat pigtail
- Új, nem használt- 300mW PCMCIA kártya- Chipset: PRISM2.5- PCMCIA - PCI adapter- MMCX - N aljzat pigtail kábel- Mikrotik támogatás!
Részletek
Beltéri ház RouterBOARD 411/711/912/922 sorozathoz (CA/411-711)
- Beltéri alu ház RB411, RB711, RB91x. RB92x sorozatokhoz - Variálható előlap - USB kivezetés - 3 db N aljzatos pigtailhez vagy ACSWI dipol omni antennához előfúrva
Részletek
Beltéri ház RouterBOARD 433 sorozathoz (CA433U)
- Beltéri alu ház RB433 sorozatú alaplapokhoz - 3 db N aljzatos pigtailhez vagy ACSWI dipol omni antennához előfúrva
Részletek
Beltéri ház RouterBoard 493 alaplaphoz (CA493)
- Beltéri alu ház RB493/RB493AH/RB493G alaplaphoz - N aljzatos pigtailhez vagy ACSWI dipol omni antennához előfúrva
Részletek
Beltéri ház RouterBOARD 600 alaplaphoz (CA600)
- Beltéri alu ház RB600-as alaplaphoz - 4 db N aljzatos pigtailhez vagy AC/SWI dipol omni antennához előfúrva
Részletek
Jirous JR-200 kültéri ház Jirous antennákhoz
Kültéri, UV álló, műanyag ház Jirous JRC parabolákhoz és JSC-16-60 szektorokhoz. A ház az antennák hátuljára közvetlenül felszerelhető, így nincs szükség hosszú koax kábelre, csak megfelelő pigtail kábelekre. 
Részletek
Kültéri alumínium ház
Kültéri, öntvény alumínium ház RouterBOARD és más elektronikai eszköz számára. - Csőre szerelhető - pl. MikroTik RouterBOARD alaplapokhoz - 1 db Ethernet tömszelence és 4 db beépíthető N aljzatos pigtail számára előfúrva -…
Részletek
LC/UPC MultiMode MM OM3 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC multimódusú OM3- 50/125um pigtail kábel- 1.5m hosszú
Részletek
LC/UPC MultiMode MM OM4 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC multimódusú OM4- 50/125um pigtail kábel- 1.5m hosszú
Részletek
LC/UPC SingleMode SM 9/125 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 1.5m hosszú
Részletek
LTW RJ45 vízálló, beépíthető pigtail 20 cm
- IP67 vizálló - Dobozfalba építhető - 20 cm hosszú Cat 5e FTP kábel - FTP csatlakozóval - Földelővezetékkel
Részletek
MikroTik GPS antenna, 5 méter SMA kábellel
Kültéri GPS antenna 5 méteres kábellel, SMA dugóval a végén. A MikroTik LtAP mini eszközhöz kiváló választás lehet (szükséges hozzá: U.FL - SMA aljzat pigtail 15cm).
Részletek
MikroTik MMCX - RPSMA aljzat pigtail 25 cm
- MMCX - RPSMA aljzat (beépíthető)- 25 cm hosszú- kis veszteségű RG316 LowLoss kábellel- 6GHz-ig ajánlott!- MMCX koaxcsatlakozós rádiókhoz
Részletek
MikroTik RPSMA dugó - RPSMA dugó pigtail 50 cm (kék)
RouterBOARD BaseBox és az antenna összeköttetésére alkalmazható. - 50 cm hosszú - Super Low Loss (alacsony jelveszteség) - Kültéri/beltéri alkalmazásra - Flexibilis - 6GHz-ig ajánlott
Részletek
Mikrotik SFP/SFP+ direkt kábel 5 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Részletek
MikroTik SMA dugó - SMA dugó pigtail 100 cm
Mikrotik LTE antennájához, SMA aljzatok összecsatlakoztatásához
Részletek
MMCX - MMCX pigtail 15cm
- 15 cm hosszú- Kis veszteségű kábellel
Részletek
MMCX - N aljzat (beépíthető) pigtail 21 cm
- MMCX - beépíthető N aljzat - gumi tömítéssel - 21 cm hosszú - kis veszteségű HDF-100 low loss kábellel
Részletek
MMCX - N aljzat (beépíthető) pigtail 30cm
- MMCX - beépíthető N aljzat - gumi tömítéssel - 30 cm hosszú - kis veszteségű RG316/U kábellel - 6GHz-ig ajánlott! - R52nM, R52Hn, Dbii, XR5, stb. rádiókhoz
Részletek
MMCX - N aljzat (beépíthető) pigtail 30cm (rövid menetes)
- MMCX - beépíthető N aljzat - gumi tömítéssel - 30 cm hosszú - kis veszteségű RG316/U kábellel - Max 1 mm falvastagságú dobozba építhető - 6GHz-ig ajánlott! - SR2, SR5, SRC, Senao rádiókhoz
Részletek
MMCX - N dugó pigtail 30cm
- MMCX - N dugó - 30 cm hosszú - kis veszteségű RG316/U kábellel - 6GHz-ig ajánlott! - R5H, XR5, XR2, SR2, SR5, SRC, Senao rádiókhoz
Részletek
MMCX - RPSMA aljzat pigtail 19 cm
- MMCX - RPSMA aljzat - 19 cm teljes hosszú - kis veszteségű HDF-100 LowLoss kábellel - 6GHz-ig ajánlott! - SR2, SR5, XR2, XR5, R5H, SRC, Senao stb. rádiókhoz
Részletek
MMCX - RPSMA dugó pigtail 21 cm
- MMCX - RPSMA dugó - 21 cm hosszú - kis veszteségű RG316/U kábellel - 6GHz-ig ajánlott! - Jirous JR200/300 házak és R5H, XR5, XR2, SR2, SR5, SRC, Senao stb rádiók együttes…
Részletek