Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Az Addel.hu webáruházakban a tegnapi napon 2.981.983 Ft értékű termék cserélt gazdát! Próbálja ki Ön is INGYEN >> Webáruházat indítok! <<
Kapcsolat: +36-53-571-114 | info@wireless-bolt.hu
Wireless-Bolt Nagykereskedés

Keresés - sar 2

 POE, kábeles szett
Passzív Power Over Ethernet szett, amely 2 részből áll: tápfeladó (injector) és leválasztó (splitter). Segítségével lehetőség van az aktív hálózati eszközök, IP kamerák ethernet kábelen keresztül történő tápellátására.
Részletek
BAND-IT C923Y pántoló szalag 9,53mm 30,5m sárga táskában
- Alkalmas szerszám: C001, C003, C075, C400- Alkalmas záró: C953- Szélesség: 9.53mm- vastagság: 0,63mm- Hossz: 30,5m- szakító erő: 3004N
Részletek
E2000/APC toldó SM
- E2000/APC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Részletek
METZ EHK11 Átfeszítő horog + elágazó köroszlopra optikai hálózathoz
- Köroszlopra szerelhető- optikai kábel egyenesvonalú lengőtartására és elágazására.- javasolt szalag C926R vagy M926R- tüzihorganyzott acél- tömege: 0,43kg- max. húzóerő 0,6 kN
Részletek
METZ EHN11 Átfeszítő horog + elágazó négyzetoszlopra optikai hálózathoz
- Kommunikációs kábelek lengőtartására és elágazására.- Tűzihorganyzott acél- Rögzítés: 1db C926 szalag (vagy erősebb)- Fz max: 0,6 kN
Részletek
METZ EKN80 elágazó köroszlopra és négyzetoszlopra
- Köroszlopra és négyzetoszlopra szerelhető- optikai kábel elágazására, pl ügyfélhez- javasolt szalag C926R vagy M926R- egy szalaggal több elágazót is rögzíthetünk- tüzihorganyzott acél- tömege: 0,28kg- max. húzóerő 1,0 kN
Részletek
METZ H070 Lengőhorog köroszlopra
- Kommunikációs kábelek lengőtartására- Szerelhetők 100 mm-től bármilyen átmérőjű köroszlopra- Tűzihorganyzott acél- Rögzítés: 1db C926 szalag (vagy erősebb)- Fz max: 0,7 kN- Fx max: 0,7 kN
Részletek
METZ SA008 Sarokanya, M8, rozsdamentes acél
- Univerzális rögzítőelem, amellyel négyszögoszlopra rögzíthetünk villamos szekrényt, kábellétrát, védőcsövet stb.- M8- rozsdamentes acél- Ajánlott szalag M926
Részletek
METZ SA010 Sarokanya, M10, rozsdamentes acél
- Univerzális rögzítőelem, amellyel négyszögoszlopra rögzíthetünk villamos szekrényt, kábellétrát, védőcsövet stb.- M10- rozsdamentes acél- Ajánlott szalag M926
Részletek
METZ SC008 Sarokcsavar, M8, rozsdamentes acél
- Alkalmas kábellétra vagy U elem négyszögoszlopra rögzítéséhez- M8- ajánlott szalag M923
Részletek
METZ SC010 Sarokcsavar, M10, rozsdamentes acél
- Alkalmas kábellétra vagy U elem négyszögoszlopra rögzítéséhez- M10- ajánlott szalag M926
Részletek
Optikai toldó LC MultiMode MM OM2 duplex
- LC-LC duplex multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode MM OM2 Duplex
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode MM OM2 szimplex
- SC-SC multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Részletek
Qubino Flush 1 Relay + Energy Meter (1x2,3 kW)
- A Qubino Flush 1 relay elektromos eszközök ki-/bekapcsolását végzi - használható pl. világítás, vagy ventillátor kapcsolására- modul kicsi méretének köszönhetően könnyen szerelhető fali dobozba- a kimenet névleges árama: 10A…
Részletek
Qubino Flush 2 Relay + Energy Meter (2x0,9 kW)
- A Qubino Flush 2 relay két különböző elektromos eszköz ki-/bekapcsolását végzi - használható pl. világítás, vagy ventillátor kapcsolására- modul kicsi méretének köszönhetően könnyen szerelhető fali dobozba- a kimenet…
Részletek
Raspberry Pi PoE HAT bővítő RBI Pi 3B+
A Raspberry Pi PoE HAT segítségével a Raspberry Pi 3 Model B+ távtáplálására aklalmassá tehető Ethernet kábelen kersztül.  • 802.3af PoE• Teljesen leválasztott kapcsoló üzemű tápegység• 37–57V DC, Class 2 device•…
Részletek
RouterBOARD 260GSP SOHO POE switch
MikroTik SwitchOS operációs rendszerrel ellátott 5+1 Gigabit portos SOHO switch, műanyag dobozban, passzív POE kimenetekkel. - 5x Gigabit Ethernet port - 1x SFP port (SFP modul nélkül) - AR8327 Atheros Switch Chip - 24V, 2.5A DC…
Részletek
RouterBOARD PowerBOX kültéri POE router
Kültéri, csőre szerelhető router 5 darab Ethernet porttal. Az Ethernet portok passzív POE kimenetekkel rendelkeznek más POE képes eszközök megtáplálására (pl. RBSXT kliens). - MikroTik RouterOS Level 4 licenc - 5x 10/100Mbps Ethernet…
Részletek
RouterBOARD SXTG-5HPnD-SAr2 bázis, Level 4
5 GHz-es, 14dBi nyereségű, 90°-os nyílásszögű, integrált dupla pol. szektor antennával ellátott bázisállomás. - AR9344 600MHz CPU- 1x Gigabit ethernet port- 30dBm TX…
Részletek
Stefino antenna konzol cserép alá 25 cm
- Gyorsan telepíthető - Nincs szükség a tetőszerkezet megbontására - 25cm-es cső és szárnyas anyacsavar tartozék
Részletek
Szigeteletlen szemes saru, 1,5-2,5mm2 M4, 10db/csomag
Szigeteletlen szemes saru, 1,5-2,5mm2 M4
Részletek
Szigeteletlen szemes saru, 1,5-2,5mm2 M5, 10db/csomag
Szigeteletlen szemes saru, 1,5-2,5mm2 M5
Részletek
Szigeteletlen szemes saru, 1,5-2,5mm2 M6, 10db/csomag
Szigeteletlen szemes saru, 1,5-2,5mm2 M6
Részletek